background

Dalaman Klima Kurulumu

Dalaman Klima Kurulumu
Dalaman Klima Kurulumu: Klima E1 hata kodu dış ünite PCB arızasıdır. R22 klima gazı dolumu ozon tabakasına zarar vermektedir. Parça değişmesi gereken durumlarda orijinal parçalar kullanılmakta ve işlemler uygun şekilde yapılmaktadır. Klimam A4 hata kodu veriyor ise iç ünite drenaj seviye kontrol sistemi arızası oluşmuş demektir. Klima filtre temizliğini evde kendi olanaklarınızla temizlemek için filtreyi çıkartıp musluk altında kirlerinden arındırabilir ve iyice kuruduktan sonra yerine takarak çalıştırabilirsiniz. klima arızanızı hızlı ve doğru bir şekilde teşhis ediyor ve profesyonel teknisyenlerimizi adresinize yönlendiriyoruz. Cihazın dış ünitesinde gaz olmaması ve oluşmuş olan gaz kaçaklarında klima e4 hata kodunu verebilmektedir. Klima filtresi kaç günde bir temizlenir? gibi sorularınızın cevabını web sitemizde bulabilirsiniz. Servisimizle irtibata geçerek uygun olan saatler arasında Muğla klima teknik servisinizi evinize veya iş yerinize yönlendirecektir. Klima defrost yapmıyor ve klima defrost arızası çağrı merkezimize en sık gelen arızalardandır. Verdiğimiz hizmetlere ekonomik çözümler sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve her bütçeye uygun ödeme planı oluşturuyoruz.
Klima arıza konusunda da temkinli davranmak son derece yararlıdır. klima cihazınız yeterince ısıtmıyor veya yeterince soğutmuyorsa cihazı uygun modda kullanmıyor olabilirsiniz. Klima gaz dolumu ilk başta parçalarının bir birine montajı sırasında fabrikada yapılmaktadır. Klima gazı r410a yüksek çalışma basınçları ve soğutma kapasitesine sahiptir. Klima montajı sırasında dış ünite dışarıya iç ünite içeriye takılır. Klima bakım tamir onarım servisimizi arayın ve size rehberlik edelim. Hijyenik açıdan ve cihazınızın ömrünün uzun olması açısından özel kimyasal ilaçlarla Muğla klima servislerimiz tarafından bakım yapılmaktadır.
Muğla Klima Servisi olarak, şirketimizin kurulduğu ilk günden bu güne kadar, tek işimiz olan klima sektöründe, her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ilk planda tutarak kendimizi geliştirdik ve sizlere bu anlayışla hizmet verdik. Klima kompresör rölesi arızaları ile karşılaşırsanız size en yakın Muğla tamir merkezine ulaşabilirsiniz. klima servisi Muğla aynı gün servis imkanları ile sizlerle beraber. İki farklı klima gaz kullanılmaktadır bunlardan ilki eski klima cihazları için 22A, yeni cihazlarda ise ozon tabakasına zarar vermeyen 410A gazıdır. Dış ünitedeki sarı ışığın 1 defa yanıp sönmesi kompresör devresi açık demektir. Klima bakım ve tamir servisi yılların verdiği tecrübeyle deneyimli usta başlarımız tarafından eğitilmiş kadromuz klima bakım, onarım, tamir, montaj alanlarında uzmanlaşmış ekiplerden oluşmaktadır. Plasma sistemi olmayan bazı klimalarda karbon filtre vardır. Muğla teknik servisini arayarak split klima arızaları ve bakımı fiyat bilgisi almanızı tavsiye ediyoruz. R22 klima gazının fiyatı R410 a göre daha ucuzdur.
Vakumlama yapılan klimalar daha iyi performans göstermektedir. Klima bakımının düzenli olarak yapılması ayrıca daha önceden oluşabilecek bazı arızalar önceden anlaşılabilir. teknik servisine ulaşarak aynı gün içerisinde klima H9 arıza kodunu çözebilirsiniz. Muğla Klima tamiri teknik servis firmamız bünyesinde bulundurduğu teknik ekip ile alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Klima dış ünite su damlatıyor ise size en yakın merkez servisinden yardım alabilirsiniz. Klima 7106 arıza kodunda lossnay ünitesi ile iç ünite ayrı mı yoksa beraber mi çalışacak bu konuda karar verilmemesinden kaynaklı bir hata yaşanır. Klima E14 arıza kodunun anlamını öğrenmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Klima Periyodik Bakımı Firmamız merkezi ve bireysel tüm klima çeşitlerinde periyodik bakım hizmeti vermektedir.
Klimanın sürekli yüksek performansla çalıştırılması, klima bakımlarının aksatılması, ya da klimaların bilinçsiz bir şekilde kullanılması sonucu meydana gelen arızaların zamanında tespit edilip klima tamiri süreci başlatılmadığı takdirde klimalarda kalıcı hasarlara yol açabilir. Klima CH4 hatası veriyor ise tahliye havası sıcaklık sensörü arızası oluşmuştur. Ev veya iş yerlerinde kullandığınız klimalar çalışmıyorsa sigorta sisteminde bir arıza olabilir, öncelikle sigorta akışını kontrol etmeli ve arıza var ise giderilerek onun sonrasında Muğla teknik klima servisimizden destek istemelisiniz. Klima gazı ne kadar? klima gazı cesitlerine göre fiyatlarda değişmektedir. Evinizde veya iş yerlerinizde kullanmakta olduğunuz klimalarınızın arıza yapması durumunda hemen bizi arayarak adres kaydınızı bırakınız.

  TIKLA ARA +90 546 625 82 71   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Klima bakım ve onarımı kaliteli ve güvenilir tamir hizmeti vermekteyiz

Muğla geneline uygun fiyat ve garantili tamir hizmeti

×
×
  5466258271   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder